En ileri teknoloji
Verİ Merkezİ ile!
En Ucuzu ve En Kolay Hosting!

Veri Merkezimiz (Data Center)
Bir websitesinin başarısı nerdeyse tamamen veri merkezine bağlıdır.
Bir veri merkezini yönetirken detaylara verilen önem başarılı ve güvenilir bir web sitesinin temelidir. Kısacası biz teknoloji lideri olan Cloud Hosting platformu ile müşterilerimize en ileri ve en iyi hizmeti sunuyoruz. İngiltere Manchester'da bulunan dedicated sunucularımızda en ileri teknolojiye sahibiz.
Servis Zamanı
Websiteniz ulaşılabildiği sürece vardır.
Eğer websiteniz ulaşılamıyorsa yok demekdir. Biz websitesinizin ulaşılabilir olmasına önem veriyoruz ve bunu şansa bırakmıyoruz. Bu yüzden bağımsız bir monitoring firması ile işbirliği yapıyoruz. Sistemimiz her 5 dk ara ile takip edilmekte ve ulaşılabilirliliği kontrol edilmektedir. Aşağıdaki tabloda bu takipleri günlül olarak izleyebilirsiniz.
Reynolds House!
veri merkezi yangin sistemi Veri Merkezimiz İngiltere Manchesterda bulunan Teknoparkta Reynolds House'ta bulunmaktadır.
Reynolds House İngilterede bulunan en büyük veri merkezi binasıdır. Türkiyedeki hiç bir veri merkezi bu büyüklükte değildir. Bu sayede size sınırsız hosting hizmetini verebilmekteyiz.

veri merkezi jenerator Enerji Desteği
Veri merkezimiz iki adet 2MW jeneratör ile her hangi bir elektirik kesintisine karşı korunmaktadır. Bu jeneratörlere 7 gün kesintisiz güç sağlayacak yakıt her zaman bulundurulmaktadır. Bunun ile beraber UPS n+1 mode kullanılarak jeneratör aktif hale geçene kadar serverların kesintisiz çalışması sağlanmaktadır.

veri merkezi havalandırma Havalandırma Sistemi
N+1 sistemi kullanılarak kurulan yerden soğutmalı havalandırma sistemi sayesinde soğutma ünitelerinden birinin bozulması durumunda yedeği devreye girerek mevcut ısının korunması sağlanır. Çoğu sistemin aksine biz daha verimli ve güvenilir olan alttan soğutmalı sistem kullanmaktayız.

veri merkezi yangin sistemi Yangın Sistemi
Tam olarak kurulmuş VESDA yangın sistemi sayesinde daha yangın alevlenmeden farkedilir ve müdahale edilir. Düşük bir ihtimal dahi olsa yangının duman almadan oluşması durumunda FM200 gazlı yangın söndürme sistemi sayesinde yangına otamatik olarak müdahele edilip söndürülür.

veri merkezi yangin sistemi Güvenlik Sistemi
Macnhester Teknopark 7/24 güvenlik ekiplerince kontrol edilmektedir. İç mekanlar ve dış mekanlar sürekli güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Bunun ile birlikte Key Fob giriş sistemi ile çok seviyeli olarak bütün giriş ve cıkışlar kontrol edilmeltedir.

Bulut Hosting Nedir!
Bulut hosting sayesinde sınırsız dosya depolama ve trafik gerçekleşir.
Sınırsız hostingin arkasında yatan teknoloji Bulut Hostingdir. Bu sistem bir makinaya mecbur kalmanızı engeller. Web sitenizin hostinginin çalıştığı makinayı virtualize ederek birden çok makinayı aynı anda kullanabilmeniz sağlanır. Bu sayede sınırsız bir hostinge sahip olabilirsiniz.


veri merkezi yangin sistemi Neden bu kadar güvenli?
En son virtulasation yazılımları kullanılarak Plesk hostinginiz bulunduğu makinadan genişletilir. Depolama işlemi Merkezi Depolama Ağı (SAN) kullanarılarak merkezileştirilir. Bu işlem sayesinde yalnızca hız artırılmış olmaz, aynı zamanda sabit bir makinaya bağlı kalmamış olursunuz.
Bulut hosting sistemi bütün makinaları gece gündüz 24 saat kontrol altında tutar ve her hangi bir aksaklıkta, aksaklık çıkran makinayı fark eder ve otomatik olarak hostinginizi yedek makinaya yönlendirir.
Bunu siz farketmezsiniz bu arada mühendislerimiz sorun çıkaran makineyi yenisi ile değiştirirler.
Bu sistemin hiç bir sorun çıkarmadan çalışacağından eminiz.
2006 yılından beri sistemiz 99.99% altına hiç bir zaman düşmemiştir.

 • Online ve Yerel Türkçe Destek

  5 Ülke ve 12 şehirde size yerel hizmet sunuyoruz. Dünyanın her yerinden online destekte alabilirsiniz.

 • 99.99% Kesintizi Çalışma

  Sunuclarımız 99.99% verim ile çalışmaktadır. Piyasada bulabileceginiz en iyi çalışma zamanı.

 • 30 gün para iyade garantisi.

  Eğer hizmetimizden memnun kalmaz iseniz 30 gün içinde paranız geri iyade edilir, sorgusuz sualsiz.

 • Sınırsız Hizmet

  Çünkü biz gerçekten sınırsız hizmet sunuyoruz, sınırsız host, sınırsız email, sınırsız trafik.

Mutlu Müşterilerimiz

Internet Profesyonelleri Birliğinin adım adım dokümanlarını takip ederek kendi web sitemi kendim yaptim, bu kadar kaliteli bir web sitesi olacağını hiç düşünmemiştim. Teşekkürler İPRO1.